ULTRA-VIOL - apsauga, patikimumas, saugumas, komfortas

Pagrindinis >> Antibakterinės lempos


Projektų Žemėlapis

Turite klausimų?

Skambinkite: +37068379945

Rašykite: info@ultraviol.lt

Apsilankykite:
Panerių g. 45B, LT-03202, Vilnius

Atsiųskite faksą: +370 5 219 5356


Antibakterinės lempos

Atviro tipo(27) Uždaro tipo(12) Kombinuoto tipo(12) Naudojamos pramonėje(4)


UV oro dezinfekavimas


Ultravioletiniai spinduliai yra dalis elektromagnetinio spektro, jie panašūs į rentgeno spindulius, radijo bangas ar šviesos spindulius.

Ultravioletiniai spinduliai, naudojami praktikoje, yra skirstomi į tris diapazonus:

> UV-A – ilgųjų bangų diapazonas 400 nm – 315 nm;
> UV-B – vidutinio ilgio bangų diapazonas 315 nm – 280 nm;
> UV-C – trumpųjų bangų diapazonas 280 nm – 100 nm.

UV-A spinduliai sklinda iš saulės. Jie aktyvuoja fotocheminius bei pigmentų kūrimo procesus. Jie neturi jokios reikšmės eritemą sukeliančiam efektui.
UV-B spinduliai plačiausiai naudojami terapijoje. Jie sukuria provitaminą D ir sukelia pigmentacijos bei eritemos efektą.
UV-C spinduliai turi didelį germicidinį bei embriogeninį efektus. Jie gali sukelti odos nudegimus (eritemą sukeliantis efektas) ir akies junginės uždegimą (junginės efektas).

UV-C spinduliai gali būti išgaunami baktericidinėse lempose dėl elektros lanko perėjimo pro žemo slėgio gyvsidabrio garus (germicidinius spinduliuotuvus). 200 nm ilgio ultravioletiniai spinduliai sukuria ozoną ore. Šis reiškinys yra žalingas. Kad būtų išvengta šio nuodingo efekto, TUV germicidinės lemputės, naudojamos mūsų lempose, yra apgaubtos dangalu iš specialaus kvarcinio stiklo, kuris turi aukštą pralaidumo koeficientą germicidinei radiacijai. Taip pat jis sugeria nepageidaujamus ultravioletinius spindulius, kurių bangos ilgis žemesnis nei 200 nm. Todėl TUV spinduliuotuvai gamina labai mažą kiekį ozono ir tik pirmas 100 veikimo valandų.Užterštas kambario oras be baktericidinių lempųOro valymo procesas, naudojant vidinius ir išorinius spinduliuotuvus (oro ir paviršių)

Įrodyta, kad ultravioletinių spindulių, kurių bangos ilgis nuo 250 nm iki 270 nm, germicidinis efektas yra didžiausias. Germicidinis ultravioletinių spindulių veikimas susideda iš ultravioletinių spindulių šviesos absorbavimo, tai atlieka nukleino rūgštys ir baltymai. Absorbuota energija skatina chemines reakcijas ląstelių branduoliuose ir taip naikinami mikroorganizmai.

TUV lemputės, naudojamos mūsų lempose, skleidžia maksimalią germicidinę energiją ir tik 250-270 nm diapazone.A - geriausias bakteriocidinis efektas pasiekiamas spinduliuote, kurios UV-C bangų ilgio diapazonas yra 250-270 nm
B - nukleorūgščių absorbcijos kreivė
C - kosminė spinduliuotė, nutekėjus žemo slėgio gyvsidabriui

Paskirtis:
Baktericidinių lempų naudojimas yra vienas iš efektyviausių būdų, skirtų oro dezinfekcijai. Šios lempos skleidžia spinduliuotę, kurios UV-C bangos ilgio diapazonas yra apie 253,7 nm. Spinduliavimas skleidžia stipriausią efektą, naikinantį bakterijas, virusus, pelėsius, grybelį sukeliančias bakterijas ir skirtingus mikroorganizmus.


Norint išgauti švarią ir sterilią aplinką patalpose, būtinas bakteriocidinių lempų naudojimas, tuomet pasiekiamas užtikrintas efektas.UV-C spinduliai naudojami:
• Medicinoje: operacinėse, procedūrų kambariuose, akušerinėse palatose, karantino patalpose, odontologiniuose kabinetuose;
• Poliklinikose;
• Laboratorijose
• Vaistinėse
• Farmacijos pramonėje, maisto pramonėje, kosmetikos pramonėje;
• Viešbučių pramonėje, kulinarijoje.Lempų naudojimosi instrukcija turi būti detaliai išnagrinėta ir naudojimas turi atitikti visus reikalavimus ir metodus, nurodytus baktericidinių lempų, kasdieniam naudojimui.

Lempų kiekis patalpoje ir galios parinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip: patalpos aukštis, forma, didžiausias atspindžio koeficientas paviršiuose (sienos), kambario temperatūros, drėgmės ir dulkių lygio ore.
Patariamas bakteriocidinių lempų kiekis patalpoje:
• lempų galingumas 15W esant patalpos plotui 6m²
• lempų galingumas 2x15W esant patalpos plotui 10m²
• lempų galingumas 20W esant patalpos plotui 12m²
• lempų galingumas 2x30W esant patalpos plotui 18m²
Patalpos aukštis 2,5-3 metrai.
Norint išgauti tinkamą švaros lygį dezinfekcijos metu, lempos veikimo laikas turėtų būti nuo 2 iki 8 valandų.
Priklausomai nuo patalpos paskirties (pvz.: laukiamasis, medicininių tyrimų kabinetai, chirurginės paskirties patalpos, operacinės), lempa turi būti įjungiama 15-20 minučių laiko tarpui, po kiekvienos atliktos procedūros, tyrimo ir pan.


Grįžti į produktų pasirinkimą
Grįžti į pagrindinį
Informacija apie kiekvieną lempų rūšį
Uždaro tipo UV-C bakteriocidinės lempos

Atsisiųsti
Atviro tipo UV-C bakteriocidinės lempos

Atsisiųsti
Pramoninės UV-C bakteriocidinės lempos

Atsisiųsti


Sertifikatai

Certyfikat ISO13485 2009

Certyfikat ISO_9001 2008