ULTRA-VIOL - apsauga, patikimumas, saugumas, komfortas

Pagrindinis


Projektų Žemėlapis

Turite klausimų?

Skambinkite: +37068379945

Rašykite: info@ultraviol.lt

Apsilankykite:
Panerių g. 45B, LT-03202, Vilnius

Atsiųskite faksą: +370 5 219 5356


Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo skiriasi atviro ir uždaro tipo antibakterinės lempos?
Veikiant atviro tipo antibakterinėms lempoms patalpoje negali būti žmonių, taip pat tiesioginiai UV spinduliai gali pažeisti plastiką, apmušalus, elektros instaliacijos laidus bei pakeisti jų sudedamųjų medžiagų savybes. Veikiant uždaro tipo antibakterinėms lempos patalpoje neribotą laiko tarpą gali būti žmonės ir jos visiškai nekenkia patalpoje esantiems įrengimams ar medžiagoms.


Koks yra uždaro tipo lempos veikimo principas?
Oro dezinfekcija ultravioletiniais spinduliais, naudojant uždaro tipo germicidines lempas atliekama lempos dezinfekcijos kameroje. Ventiliatorius įtraukia užterštą orą per filtrą, įsiurbdamas dulkes ir kitus teršalus į dezinfekcijos kamerą. UV-C spindulių intensyvumas ir laikas, kurį oras išbūna dezinfekcijos kameroje, yra pasirenkamas, kad oras, išeinantis iš lempos, būtų beveik be jokių mikroorganizmų. Oro judėjimo greitis per dezinfekcijos kamerą yra pasirenkamas randant kompromisą tarp noro dezinfekuoti didžiausią oro tūrį per tam tikrą laiką ir germicidinio efekto. Taip pat svarbu, kad priverstinis oro judėjimas priveda prie sklandžios oro cirkuliacijos patalpoje ir taip dezinfekuojamas oras visame kambaryje.


Ar įmonė „ULTRA-VIOL germicidal systems“ tik prekiauja germicidinėmis lempomis ar teikia ir kitas paslaugas?
Mes ne tik prekiaujame germicidinėmis lempomis, bet ir konsultuojame jus visais su jomis susijusiais bei jus dominančiais klausimais, montuojame lempas, vykdome jų garantinį aptarnavimą, vykdome nestandartinių germicidinių blokų projektavimą ir integravimą pagal jūsų poreikius bei pageidavimus.


Kokią UV-C lempos rūšį ar tipą pasirinkti?
Priklausomai nuo patalpų paskirties, jų išmatavimų, formos ir kitų veiksnių mes už jus nustatysime kokių bei kiek jums patartina įsigyti bakteriocodinių lempų. Esant poreikiui paruošime lempų išdėstymo projektą.


Kodėl germicidinės lempos yra pranašesnės už alternatyvias dezinfekcijos priemones?
Todėl, kad germicidinės lempos visiškai panaikina bakterijas, virusus, pelėsius, mieles ir kitus mikroorganizmus sunaikindamos jų DNR ląsteles, be galimybės joms atsinaujinti ar mutuoti.


Iš kokios medžiagos gaminami UV-C lempų korpusai?
Nerūdijančio plieno (INOX); • Padengtos aliumininiu lakštu; • Padengtos anglinio plieno lakštu; • Galimybė pasirinkti bet kokią spalvą; • Galimybė užsisakyti visus reikalingus montavimo elementus


Ar yra UV-C lempų atsparių tiesioginio vandens poveikiui?
Taip, yra atviro tipo lempų rūšis, kuri visiškai atspari tiesioginiam vandens poveikiui, bet pagal jūsų pageidavimus galime pagaminti specialius vandeniui atsparius dangčius ir uždaro tipo baktericidinėms lempoms.


Ar UV-C lempų liuminescencines lemputes apsaugotos nuo dužimo?
Taip, spinduliuotuvai yra apsaugoti specialia, UV-C ultravioletiniams spinduliams pralaidžia plėvele, kuri nelaimės atveju sulaiko visas stiklo šukes.


Ar UV-C lempų liuminescencinės lemputės spinduliuoja ozoną?
200 nm ilgio ultravioletiniai spinduliai sukuria ozoną ore.Kad būtų išvengta šio nuodingo efekto, TUV germicidinės lemputės, naudojamos mūsų lempose, yra apgaubtos dangalu iš specialaus kvarcinio stiklo, kuris turi aukštą pralaidumo koeficientą germicidinei radiacijai. Taip pat jis sugeria nepageidaujamus ultravioletinius spindulius, kurių bangos ilgis žemesnis nei 200 nm. Todėl TUV spinduliuotuvai gamina labai mažą kiekį ozono ir tik pirmas 100 veikimo valandų.


Koks liuminescencines lemputes darbo resursas?
8000 darbo valadų.


Ar bakteriocodonės lempos yra imlios elektros energijai?
Šiuo metu, dėka mūsų specialistų, mes gaminame naujas germicidines lempas, kurios sunaudoja daug mažiau elektros energijos, todėl jas naudoti tapo labai pigu. Per metus nuolatos veikianti germicidinė lempa, kurią sudaro du 30 W spinduliuotuvai, įprastu būdu apytiksliai sunaudoja: 190 VA × 24 h × 365 dienos = 1665 kWh Per metus nuolatos veikianti germicidinė lempa, kurią sudaro du 30 W spinduliuotuvai, energiją taupančiu būdu apytiksliai sunaudoja: 75 VA × 24 h × 365 dienos = 657 kWh Taigi, nuo vienos lempos, priklausomai nuo jos rūšies, galima sutaupyti apie 350-700 litų per metus. Naudojant ne vieną, o daugiau naujų, energiją taupančių lempų, per metus galima sutaupyti kelis ar keliasdešimt tūkstančius litų.


Ką reiškia prierašai prie lempų pavadinimų: S, N, P, L, LW?
S – lempa tvirtinama prie lubų; N – universali lempa (tvirtinama ir prie sienos, ir prie lubų); P – mobili lempa, ant ratukų; L – su lempos veikimo laiko skaitikliu (be ekrano) LW – su lempos veikimo laiko skaitikliu (su ekranu)


Grįžti į pagrindinį




Informacija apie kiekvieną lempų rūšį
Uždaro tipo UV-C bakteriocidinės lempos

Atsisiųsti
Atviro tipo UV-C bakteriocidinės lempos

Atsisiųsti
Pramoninės UV-C bakteriocidinės lempos

Atsisiųsti


Sertifikatai

Certyfikat ISO13485 2009

Certyfikat ISO_9001 2008