ULTRA-VIOL - security, trust, safety, comfort

Pagrindinis


Project Map

Got questions?

Call: +37068379945

Write: info@ultraviol.lt

Visit:
Panerių g. 45B, LT-03202, Vilnius

Fax: +370 5 219 5356


About „ULTRA-VIOL germicidal systems“

UAB „ULTRA-VIOL germicidal systems“ įsikūrė 2013 metais, Vilniuje.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su įmonė „ULTRA-VIOL“, įsikūrusia kaimyninėje Lenkijoje. Ši įmonė - mūsų verslo partneris, o jos darbuotojai bei specialistai yra puikūs savo darbo srities žinovai.

Lenkijoje įmonės „ULTRA-VIOL“ produkciją galima rasti beveik visose didžiausiose šalies medicininėse įstaigose bei aukšto higienos ir švaros lygio palaikymo reikalaujančiose įmonėse. Dirbdami kartu mes siekiame aukščiausios kokybės bei maksimalių mūsų klientų reikalavimų patenkinimo.

Pagrindinė mūsų įmonės veikla – prekyba bakteriocidinėmis lempomis, jų montavimas, techninis aptarnavimas, taip pat nestandartinių germicidinių blokų projektavimas ir integravimas ventiliacinėse sistemose, atsižvelgiant į užsakovo poreikius bei pageidavimus.

Mes įsikūrėme tam, kad galėtume padėti mūsų klientams pasiekti tobulą mikrobiologinę švarą. Dažnai nepriekaištingos švaros reikalaujama ligoninėse, poliklinikose, operacinėse, pacientų palatose, maisto, farmacijos, kosmetikos pramonėje ir daugelyje kitų sričių.

Mums rūpi klientų problemos ir mes sutelksime maksimalias pastangas, kad jas išspręstume. Teisingus ir patikimus sprendimus užtikrins mūsų kolektyvo paruošta moksliškai pagrįstų mikrobiologinių tyrimų ir skaičiavimų analizė bei mūsų verslo partneriai, turintys daug patirties bei žinių šioje srityje.

„ULTRA-VIOL germicidal systems“ produkcijos ir paslaugų kokybė bei klientų pasitenkinimas kalba pats už save. Jeigu Jūsų verslo tikslas – mikrobiologiškai švaraus produkto pateikimas vartotojui, higieniška paslauga ar paciento sveikatos saugumas - mes visada pasiruošę Jums padėti.

Maloniai laukiame Jūsų!

UAB „ULTRA-VIOL germicidal systems“ komanda

Go back to main page
Information about different lamp types
Flow germicidal lamps (en)

Download
Direct radiation germicidal lamps (en)

Download
Industrial use germicidal lamps (en)

Download


Certificates

Certyfikat ISO13485 2009

Certyfikat ISO_9001 2008